Fotowoltaika Złotniki

4

Montaż fotowoltaiki w Złotnikach przez lokalną firmę!

Biorąc pod uwagę wzrost cen paliw i energii, a jednocześnie zmniejszenie kosztów związanych z inwestycją w panele fotowoltaiczne Złotniki, można się łatwo domyślić, że opłacalność inwestycji jest na bardzo wysokim poziomie. Fotowoltaika Złotniki to przyszłość. Sprzyjają temu mechanizmy dofinansowania, z których możesz skorzystać, a także możliwość przekazania nadwyżek wyprodukowanej energii do sieci elektroenergetycznej. W okresie zwiększonego zapotrzebowania na energię, możesz odebrać ją z powrotem.

Dotacja do 6000zł z programu czyste powietrze

Instalując panele fotowoltaiczne razem z naszą firmą otrzymasz dotację do 6000zł z programu czyste powietrze!

Czy warto zainwestować w fotowoltaikę już teraz?

Czy w przyszłości pojawią się jeszcze korzystniejsze warunki zakupu systemów fotowoltaicznych? Tego nie wiemy. Jesteśmy jednak przekonani, że fotowoltaika ze Złotnik to przyszłość, ale nie warto czekać na inwestycję w system zbyt długo. Warto podjąć decyzję już dziś i cieszyć się z produkcji darmowej energii. Niezależność jest dla wielu osób niezwykle ważna, a panele fotowoltaiczne w Złotnikach ją zapewniają. Uniezależnisz się od sieci energetycznej, a jednocześnie masz zabezpieczoną swoją sytuację energetyczną.

Jak szybko fotowoltaika Złotniki zwróci się?

To, w jak szybkim tempie inwestycja w fotowoltaikę zwróci się, zależy przede wszystkim od kosztów początkowych, wielkości dofinansowania, z którego mogłeś skorzystać, a także od efektywności, z jaką fotowoltaika Złotniki będzie działała w Twoim domu. Statystycznie spadek efektywności instalacji fotowoltaicznej kształtuje się na poziomie 0,55-0,8 procent w skali każdego roku, dlatego warto to uwzględnić przy szacowaniu czasu zwrotu inwestycji. Standardowo potrzeba około 5 lat, aby odczuć zwrot kosztów inwestycji w zieloną energię.

Pracujemy na ternie Poznania i okolic

SwarzędzSuchy lasSkórzewoZłotniki – Baranowo – Przeźmierowo – Wysogotowo –  Skórzewo – Junikowo – Świerczewo – Podolany – Naramowice – Nowe Miasto – Piątkowo – Szczepankowo – Spławie – Krzesinki Strzeszyn

Masz pytania? Zadzwoń lub
Napisz do nas