Gotowe projekty domów Poznań

Domy parterowe
Sprawdź
Domy piętrowe
Sprawdź

Jakie projekty domów w Poznaniu i okolicach najczęściej zamawiają  Klienci ROMBUD?

ZDROJOWKI_01_0-01__w2_3_CMYK
LULO_01_0-01__foto2_CMYK

Są to przede wszystkim projekty domów energooszczędnych, projekty domów inteligentnych projekty domów niskoenergetycznych z uwzględnieniem grubych warstw termoizolacyjnych na posadzkach, ścianach i stropach. Stworzone przez nas atrakcyjne projekty domów są niskoemisyjne, czyli eksploatacja ich będzie bardzo oszczędna. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawia, że dom nie ma aż tak dużego zapotrzebowania na energię, czyli jest tani w utrzymaniu.

Standardem w naszych nowoczesnych budynkach jest zastosowanie:

  • urządzeń do pozyskania odnawialnych źródeł energii,
  • wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja),
  • kotła kondensacyjnego na gaz lub powietrznej pompy ciepła, lub ogrzewania elektrycznego, któremu towarzyszy  fotowoltaika, lub pompy ciepła z gruntowym wymiennikiem, lub kotła na biomasę,
  • okien o niskim współczynniku przenikalności ciepła,
  • bramy garażowej o niskim współczynniku przenikalności ciepła,
  • drzwi wejściowe, drzwi do garażu o niskim współczynniku przenikalności ciepła,
  • innych urządzeń, jak gruntowe wymienniki ciepła, pompy służące do pozyskiwania energii termalnej wraz z buforami ciepła,
  • sterowanie i regulacja przez internet z dowolnego miejsca na ziemi urządzeniami.

Czym wyróżniają się gotowe projekty domów Poznań?

Projekty domów energooszczędnych oraz projekty domów niskoenergetycznych tworzymy z uwzględnieniem warunków naturalnych, umożliwiających czerpanie z darmowej energii słonecznej, w celu naturalnego dogrzewania i oświetlenia pomieszczeń. Dużą rolę odgrywa właściwe usytuowanie domu względem stron świata, dlatego doradzamy również w zakresie wyboru działki i odpowiedniego projektu na zakupioną działkę. Jeżeli podejmiesz w tym zakresie mądrą decyzję, a jednocześnie dobierzesz prosty i regularny kształt bryły, to budynek spełni Twoje wszystkie oczekiwania pod względem energooszczędności. Zalecamy wybierać z ROMBUD nowoczesne projekty domów Poznań, domów energooszczędnych, niskoenergetycznych, inteligentnych.

KOSTRZEWY_01_0-01__w1_2_CMYK
ZDROJOWKI_01_0-01__foto4_CMYK

Dlaczego warto zdecydować się na gotowe projekty domów Poznań?

Widzisz, co kupujesz i wiesz, co wybudujesz. Gotowe projekty domów w Poznaniu cieszą się bardzo dużą popularnością. Wielu Klientów nie chce, od podstaw, z architektem projektować domu, bo woli wybrać to, co zostało już stworzone i przetestowane przez innych. To pozwala im na oglądanie na wizualizacjach, jak będzie wyglądał ich dom. Projekty domów jednorodzinnych, jakie znajdziesz w naszej ofercie są innowacyjne, a przy tym energooszczędne, niskoenergetyczne, inteligentne. Proponujemy projekty domów Poznań, czyli projekty domów parterowych oraz  projekty domów piętrowych, w tym projekty domów z poddaszem użytkowym i projekty domów z pełną kondygnacją. Wybierz projekt domu jednorodzinnego z ROMBUD, dopasowany do Twoich potrzeb, a stworzysz dla siebie idealną przestrzeń do życia i mieszkania.

Masz pytania? Zadzwoń lub
Napisz do nas