Fotowoltaika Skórzewo

4

Instalacja fotowoltaiki w Skórzewie od sprawdzonej firmy

Chcesz zacząć samodzielnie produkować prąd? Takie rozwiązanie to same zalety. Zyskasz niezależność energetyczną, oszczędzisz pieniądze, a jednocześnie przyczynisz się do ochrony środowiska naturalnego. Stając się wytwórcą zielonej energii ze słońca, jesteś najbardziej ekologiczną osobą w swojej okolicy. Takie możliwości daje Ci fotowoltaika Skórzewo, z której możesz już dziś skorzystać w swoim domu. Wystarczy podjąć decyzję o inwestycji w panele fotowoltaiczne Skórzewo. Obecnie jest to bardzo proste.

Dotacja do 6000zł z programu czyste powietrze

Instalując panele fotowoltaiczne razem z naszą firmą otrzymasz dotację do 6000zł z programu czyste powietrze!

Fotowoltaika Skórzewo – zasady ubiegania się o dofinansowanie

W kilku prostych krokach fotowoltaika w Skórzewie może zostać dofinansowana ze środków unijnych. Przede wszystkim musisz zdecydować się na zakup mikroinstalacji fotowoltaicznej, złożyć zamówienie na instalację licznika dwukierunkowego, podpisać umowę z dystrybutorem energii oraz złożyć wniosek o zwrot kosztów całej inwestycji. W tych kilku prostych krokach fotowoltaika Skórzewo zostanie dofinansowana. Zwrot kosztów nastąpi niezwłocznie po rozpatrzeniu wniosku. Jeżeli dopełnisz wszystkich formalności, otrzymasz pieniądze.

Fotowoltaika Skórzewo przyszłościowym rozwiązaniem

W dłuższej perspektywie ceny paliw i energii będą wzrastały, dlatego atrakcyjne jest już teraz zainwestowanie w panele fotowoltaiczne ze Skórzewa. Opłacalność stosowania tych systemów jest tym większa, im bardziej zmniejsza się cena ich zakupu. Dziś instalacja te są powszechnie dostępne dzięki dofinansowaniom unijnym. Na przestrzeni lat ceny samych paneli PV obniżyły się nawet o 80%. Wszystko dzięki popularyzacji systemu i powstawaniu coraz większej liczby firm, które zajmują się ich produkcją. Konkurencyjność jest tu niezwykle ważna, ponieważ pozwala na redukcję cen.

 

Pracujemy na ternie Poznania i okolic

SwarzędzSuchy lasSkórzewoZłotniki – Baranowo – Przeźmierowo – Wysogotowo –  Skórzewo – Junikowo – Świerczewo – Podolany – Naramowice – Nowe Miasto – Piątkowo – Szczepankowo – Spławie – Krzesinki Strzeszyn

Masz pytania? Zadzwoń lub
Napisz do nas