Proste, funkcjonalne, piękne. Nadchodzi czas na smart domy

2021-11-08 ROMBUD

Inteligentne budynki zdobywają coraz więcej entuzjastów. Każdy, kto już sprawdził, jak smart domy odpowiadają na marzenia swoich właścicieli o wygodzie, prostocie i ekologii, od razu staje się ich prawdziwym fanem. Nic dziwnego, skoro pamiętają o wszystkim za swoich gospodarzy! Dlatego stają się coraz bardziej popularne i z pewnością już niedługo zastąpią tradycyjne mieszkania. Kiedy nastanie era domów inteligentnych, jak przez mgłę będziemy pamiętać czasy, gdy urządzenia gospodarstwa domowego czy instalacje trzeba było obsługiwać ręcznie. Jak zmieniają się nasze mieszkania na tej futurystycznej drodze?

Jeśli smart, to także eko. Poznaj mieszkania przyszłości

Dobry projekt domu smart nie ogranicza się wyłącznie do pełnej automatyzacji. Oczywiście, to ogromna wyręka, gdy pokoje sprzątają automaty, opuszczanie rolet i zamykanie drzwi można zaprogramować przy pomocy smartfonu, a regulacja ogrzewania dokonuje się samoczynnie. Warto zwrócić uwagę, że zautomatyzowane dozowanie światła, wody czy ciepła oznacza przede wszystkim, że nasz dom stanie się naprawdę eko, to znaczy – jednocześnie ekologiczny i ekonomiczny. Chcesz wypróbować technologię smart domu we własnych czterech kątach?

Masz zajawkę na smart dom – zacznij od dobrego projektu

Jeśli masz już gdzie mieszkać i jesteś przywiązany do własnego miejsca na Ziemi, możesz przestawić się na rozwiązania inteligentne za sprawą przeróbek i remontów. Jednak najlepszym sposobem na nowy start jest smart – projekt domu. Tak, budując dom, możesz od razu zainwestować w technologie przyszłości. Najłatwiej umieścić je w budynku w fazie rozprowadzania instalacji, obróbki okien czy prac wykończeniowych. W Rombudzie mamy sporo pomysłów na innowacyjne rozwiązania. Przejrzyj nasz katalog i znajdź pomysł na inspirujący projekt domu przyszłości.

Ma być smart? Projekt domu to podstawa

Domy smart korzystają z tradycyjnych urządzeń i instalacji, jednak ich zautomatyzowanie najlepiej uwzględnić już na etapie projektu. CO ze sterownikami nie jest niczym zadziwiającym, ale co powiesz na układ zraszania ogrodu, zintegrowane z architekturą systemy audio i wideo czy inteligentne ogrzewanie podłogowe? Smart eko dom stworzony od podstaw odpłaci Ci się niezawodnym działaniem, oszczędnym utrzymaniem i pełnym dostosowaniem do wymogów ekologii.

Pomysł na smart dom? Znajdziesz go w naszym katalogu

Ten koncept można potraktować jako połączenie domowego ogniska z inteligentnym oprzyrządowaniem, które oszczędza czas i pieniądze, a przede wszystkim nie zapomni o podlaniu ogrodu czy zamknięciu drzwi. Wybierając gotowy projekt domu smart z naszego katalogu możesz mieć wpływ na jego kształt od samego początku. Postaw na rozwiązania, które w niedalekiej przyszłości znajdą się niemal w każdym miejscu.

Masz pytania? Zadzwoń lub
Napisz do nas